Yüzyıllardır akıllarda tek soru: “Kadınlar nasıl mutlu olur?” Erkek dünyasında ütopik şekilde girift bir konu halini almış durumda… Kadınların mental yapılarının çok daha detaycı ve estetik çalıştığı ortadayken, olabildiğinde mantık odaklı ve yüzeysel erkek anlayışı kadınları mutlu etmenin yolunu bir türlü bulamamış olmaktan yakınıyor ve bir kadına ne hediye alınır, en önemlisi de bir kadına hediye vermenin incelikleri nelerdir fikir sahibi olmak istiyor.

 

 

Esasında bir kadına hediye almak veya mutlu etmek şehir efsanesine dönüşecek kadar zor bir mesele değil. Nasıl yani sorusunu içinden geçirdiğini ve meraklandığının farkındayız. O halde, işlevsel bilgiler edinebilmek adına doğru adreste olduğunu belirterek bir kadını mutlu etmenin en kolay yolunun püf noktasını paylaşalım: Onu düşündüğünü belli eden, özel hissettiren ve zevkine hitap eden bir hediye! Peki bu nasıl mümkün? Eşine, sevgiline, kızına ya da herhangi bir kadına hediye ne alınır?

 

Günümüzde bu açıdan seçeneğinin ve şansının bol olduğunu belirtelim. Akıllı telefonundan sipariş vererek evinden çıkmadan bile bu işin üstesinden kolayca gelebileceksin. Önemli olan hediye alacağın kadının zevklerine, yönelimlerine, hobilerine, estetik anlayışına hitap edebilecek yolu saptamak. Eğer yeterince tanıyorsan zaten hediye almak istediğin kadına yönelik en doğru seçimler için konuşmalarından, anılarınızdan, mesleği ya da okuduğu bölümden, ihtiyaçlarından, hayallerinden ilham alabilirsin. 


kadınlara hediye vermenin incelikleri

Yeterince derinliklerini bilmiyorsan, yeni yeni tanışıyor ve sohbet ediyorsanız bu aşamada arkadaş çevresinden yardım alabilir veya senin için değerli olabilecek zarif bir hediye seçebilirsin; sağlıklı bir kadın yeni tanıştığı birinden mükemmel nokta atışı bir hediye beklememeyi bilir; bu açıdan telaşlanmamanı ve kendine güvenmeni tavsiye ederiz. Aslında işin özü, bakarken görebilmeyi bilmekte ve biraz detaya inebilmekte. Yani sen, değer verdiğin bir kadına hediye almak için fikirler arıyorsan yapman gereken kendisini mercek altına alıp hakkında inceleme yapmak. 

 

 

Sevgililer Günü, doğum günü, kutlamalar, yıl dönümü, tebrik ve buna benzer özel zamanlarda kadına ne hediye alınır, bir kadına nasıl hediye verilir endişelerine acilen bir son verecek zarif, etkili ve işine yarayacak ipuçlarına sana özel derlediğimiz içeriğimizden kolayca ulaşabilirsin. Hazırsan bir kadına hediye vermenin incelikleri nelermiş inceleyelim. Böylece kadınlar için en güzel hediye önerileri hakkında sen de en az bir uzman kadar bilgili olacaksın…

 

kadınlara nasıl hediye verilir

 

Kadınlara Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmelisin?

 

Özel bir gün ya da kutlama yaklaşıyor ve sen acaba bir kadına ne hediye alınır; almak yetmez bir kadına nasıl hediye verilir, bunun incelikleri nelerdir soruları içinde kendini sık sık buluyorsan şimdi sakinleş ve içeriğimizi incelemeye başla deriz!

 

İşte, sana fikir olabilecek pratik çözümler içeren bir kadına hediye vermenin incelikleri hakkında püf noktaları:

 

  • İlgi Alanları, Hobileri, Mutlu Olduğu Konulara Yönelik Hediyeler: Hediye alacağın kadının özel ilgi alanlarından yola çıkmak her zaman garantili sonuçlar getirir. Nelerle ilgileniyor? Hangi konulardan bahsederken belirgin şekilde heyecanlanıyor? Hangi hobisi ya da boş vakit aktivitesi onu mutlu ediyor ya da sakinleştiriyor? Bu noktalardan ipuçları toplayabilirsin.

  • Mesleği, Okuduğu Bölüm ya da Uzmanlık Alanına Yönelik Hediyeler: Hediye almayı düşündüğün kadının mesleği nedir? Eğer bir öğrenciyse bölümü nedir? Uzmanı olduğu bir alan var mı veya özellikle üzerine araştırma yaptığı bir konu? İşte bu noktadan hediye fikirleri için malzeme bolca bulabilirsin.

  • Hayalleri, Planları ve İdeallerine Yönelik Hediyeler: Hayallerine paralel bir hediye, ne zamandır planladığın bir şehrin uçak bileti, zihninde tasarladığın ideallerine uygun bir armağan seni ne kadar mutlu ederse hediye almak istediğin kadını da o kadar mutlu eder! Karşındaki kişinin hayallerine odaklanıp bu minvalde hediyeler seçebilirsin.

  • Kişisel İhtiyaçlarına Yönelik Hediyeler: Bazen özel bir hediye almaktan çok bir insanın ihtiyaç duyduğu eşya ya da malzemeyi satın almak da gayet iş görür. Eğer ben bu konularda gerçekten hiç iyi değilimdir, mümkünse en garanti yöntemi seçeyim diyorsan işte sana çözüm! Karşındaki kadının ne zaman aradığı bir cihazı, kıyafeti, aksesuarı ya da kitabı satın alarak onunla ilgilendiğini zarifçe gösterebilirsin.

  • Yardım Derneklerine Yönelik Hediyeler: Çevreye duyarlı bir insan olarak hediye satın almak yerine dilersen onun adına özel fidan bağışlayabilir veya hayvansever bir kişiyse barınaktan kimsesiz, terk edilmiş ve bakıma muhtaç bir can sahiplenebilirsin. Kız arkadaşını, eşini ya da kızını bekleyen minik bir kedi, masum bir köpek gerçekten sıcacık bir hediye olacak hem de güzel kalpli patili dostun muhteşem ailesi olacak… Çok anlamlı ve unutulmaz bir hediye olacağına eminiz.


kadınlara hediye fikirleriBir Kadına Hediye Vermenin İncelikleri ve Zarif İpuçları

 

Kadınlar için en iyi hediye fikirleri konusunda bilgi edindin, harika! Şimdi gelelim işin zarafet gerektiren incelik kısmına… Nasıl bir yemeğin lezzetinden önce sunumuna dikkat kesiliyorsun, aldığın hediyenin değerinden önce bu hediyeyi sahibine nasıl takdim ettiğin de bir o kadar aynı önemde. 

 

Şimdi seninle bir kadına hediye vermenin ipuçları nelerdir birlikte inceleylim:

 

  • Özel ve Anlamlı Not: Hediye vermenin maddi boyutu kadar manevi önemi de kıymetli. Sen, doğru hediyeyi seçtikten sonra takdim edeceğin kişiye özel, tamamen onu düşünerek yazdığın bir not hazırlayıp küçük bir zarfa koyabilirsin. Romantik cümleler kurmakta çekiniyorsan bu yöntem senin kurtarıcın olabilir üstelik.

  • Hediyeye Eşlik Eden Taze Çiçekler: Bir kadına en sevdiği çiçeği hediye ederken yüzündeki o gülümsemenin mimarı olmaya ne dersin? Bir buket nergis, gül, papatya, orkide ya da o hangisini seviyorsa! Çeşitli çiçeklerden oluşan değil yalnızca o kişinin en sevdiği çiçekten oluşan zarif bir buket hediyen için gerçekten hoş bir eşlikçi olacaktır.

  • Hiç Beklemediği Anda Sürpriz: Hediyeni gün içinde çalıştığı iş yerini okulunu ya da bulunduğu yeri aniden ziyaret ederek vermeye ne dersin? Telefonla onu önceden arayarak romantik bir sohbet başlattıktan sonra ona sürpriz yapabilirsin, beklemediği bir anda hem seni görece hem hediyesini!

  • Evin Bir Bölümüne Saklanan Güzellik: Eşin, aynı evi paylaştığın sevgilin ya da herhangi bir kız arkadaşın için evinin bir köşesine hediyesini saklayıp ona hoş bir şaşkınlık anı yaşatabilirsin. Kıyafet dolabını açtığında, yatağında yastıkların arasında, pencerenin önünde ya da salondaki sehpada onu bekleyen hediye kutusunu görünce inanılmaz sevinecek!

  • İpuçlarıyla Hediye Bulma Oyunu: Evinizde muhtelif yerlere mini not kağıtları ile ipuçları hazırlayarak hediyesinin yerini bulması için küçük bir oyun düzenleyebilirsin. “Sana bu sabah ne kadar güzel göründüğünü söylediğim yere git.” “Şimdi seni en son öptüğüm odaya geç.” “Çok yaklaştın, bana geçen gün başına gelen olayı anlattığın köşeye doğru ilerle.” gibi gibi adeta sıcak - soğuk oyununa benzer romantik ve hoş bir oyun uygulayabilirsin. Belki tünelin ucunda elinde hediye kutusuyla bekleyen varış noktası sensindir, kim bilir?
Kadın Zarafetini Taçlandıracak Özel Çanta Modelleri eçantada!

 

Kadın modasının yeri sarsılmaz aksesuarları nedir desek yanıt elbette çanta ve ayakkabılar olur! Kadına alınabilecek en güzel hediye fikirler arasında birbirinden seçkin modelleri zahmetsizce bulabileceğin eçantaya davet ediyoruz seni…

 

Sektördeki 40 yıldan fazla tecrübesi sayesinde bir kadının isteyebileceği tüm kriterlere sahip, yerli ve yabancı ünlü markaları tek platformda birleştiren eçantada binlerce ürün seni bekliyor.

 

kadın hediye fikirleri

 

Kadın Omuz Çantası Modelleri

 

Bir kadının çanta koleksiyonunda muhakkak bulunması gereken yegane parça: Omuz çantaları! Gün boyu dışarıda vakit geçiren kadınlar için tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek omuz çantaları, iç cepleri ve fermuarlı saklama alanları sayesinde tüm malzemeleri sığabileceği özellikte. 

 

Günlük, ofis, okul ya da farklı kombinler için uyum sağlayabilecek omuz çantaları, değişik zevklere hitap edebilecek özel tasarımlarıyla hediye alacağın kişi için en ideal seçim! İşlevselliği ve estetik görünümü bir arada sergileyebilen omuz çantaları konforlu bir kullanım imkanı sağlamakla birlikte, oldukça fazla model çeşitliliğine sahip olduğu için kurtarıcı bir seçim olma özelliği de taşıyor.

 

Kadın El Çantası Modelleri

 

Şık kombinlerin vazgeçilmezi; bir o kadar da spor ve rahat kıyafetlerle uyarlanabilecek sihirli bir özelliğe sahip kadın el çantası modelleri bir kadının isteyebileceği pek çok özelliğe sahip! İster elde ister dirsekte bükülü şekilde kullanılabilecek el çantası çeşitleri her renk ve modelden farklı zevklere hitap edebilen özellikte.

 

Yerli ve yabancı ünlü markaları bir araya getiren ülkenin en köklü online çanta satış platformu eçantada hediye alacağın kadının hoşuna gidebilecek, aşina olduğu birçok markanın en seçkin modelleri mevcut. İster elde taşıyabilir ister omzuna asarak kullanabilir; tercih onun!

 

 

Kadın Çapraz Askılı Çanta Modelleri

 

Günlük kombinlerin kurtarıcısı çapraz askılı kadın çantaları konforlu, işlevsel bir o kadar da estetik tasarımlara sahip. Yaz, kış 4 mevsim kolaylıkla kombinlenebilen çapraz askılı omuz çantaları gün içinde koşturma içerisinde oldukça güvenilir modeller sunuyor üstelik.

 

Her zevke hitap eden renk yelpazesi, farklı markaların kaliteli ve yepyeni modelleri sayesinde sen de hediye almak istediğin kadının rüyalarını süsleyecek süper bir çanta seçebilirsin. Günlük rahat kıyafetlerle spor bir tarz oluşturabileceği gibi zincir askılı kutu modelleriyle günlük bir kombini anında şık bir kıyafete dönüştürme özelliğine de sahip…

 

 

Kadın Bel Çantası Modelleri

 

Rahat kombinlerin trendi bel çantaları kadın modelleri ile hediye alacağın kişinin en hareketli günlerinde yakın arkadaşı olacak! Konser, sinema, festival gibi etkinliklere hazırlanırken dolabında elinin ilk gideceği çanta senin hediyen olabilir; önemli olan onun zevkine hitap eden modeli seçmek!

 

Tamamı orijinal, uzun ömürlü ve işlevsel kadın bel çantaları arasından dilediğin modeli seçerek özel hediye paketi hazırlatabilir, içine kendi kalbinden esintiler taşıyan hoş cümleler yazarak romantik bir hediye sunabilirsin. Eller serbest özelliği sağlayan kadın bel çantaları, rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için bulunmaz fırsat!

 

 

Kadın Sırt Çantası Modelleri

 

Hem sağladığı konforu hem de malzemelerin kolay taşınabilmesi ile işlevsel özelliği ile kadınların vazgeçilmezi sırt çantası modelleri eçantada birbirinden gözde çeşitleriyle seni bekliyor! Spor, şık, günlük ya da seyahatlere özel kadın sırt çantaları iç cepleri ve fermuarlı gözleri sayesinde organizer özelliğe sahip.

 

Yolculuklarda, günlük gezilerde, kampüste, okulda ya da ofiste kız arkadaşının, eşinin ya da sevgilinin kullanmaktan keyif alacağı, en önemlisi de ihtiyacına hitap edebilecek sırt çantaları için eçanta en doğru adres! Aşina olduğun en ünlü çanta markaları arasında bütçene uygun olanı seçip güvenli ödeme sisteminden hızlıca sipariş verebilirsin.

 

 

Kadın Cüzdan ve Kartlık Modelleri

 

Nakit, bozuk para, kredi ve hesap kartları, kimlik kartları ehliyet ve buna benzer pek çok ihtiyacın güvenle muhafaza edilebileceği kurtarıcı aksesuar cüzdan ve kartlık modelleri, uzun ömürlü ve şık çeşitleriyle eçantada hediye alacağın kişiye özel seçenekleriyle seni bekliyor!

 

Her kadının mutlaka ihtiyaç duyabileceği cüzdan ve kartlık modelleri arasından hediye alacağın kişinin zevkine hitap edebilecek en iyi modeli seçip içine senden hoş bir not da bırakabilirsin. Dilersen onun için kuruttuğun çiçeklerden ya da ikiniz için aldığın herhangi bir sinema, tiyatro ya da seyahat biletlerinden içine koyarak jest üstüne jest yapabilirsin!

 

 

Kadın El Portföyü ve Abiye Çanta Modelleri

 

Şık davetlerin, akşam yemeklerinin, düğün, nişan ve mezuniyet gibi özel törenlerin vazgeçilmezi abiye çanta modelleri en zarif seçenekleriyle ülkenin en köklü online çanta satış platformu eçantada! Her kadının gözlerini parlatan gece elbiseleriyle en çok yakışacak elbette abiye çantalardır. Adeta bir mücevheri andıran abiye çanta çeşitleri, geceyi aydınlatan kız arkadaşının ışıltısını taçlandıracak kadar kaliteli modellere sahip.

 

Işıltılı, taşlı, simli veya mat abiye çanta modelleri elde tutulan ya da zincir askısıyla omuzda taşınan çeşitleriyle sevgilinin, eşinin ya da kız arkadaşının en özel elbiselerini, şık takımlarını taçlandırabilecek özellikte! Gümüş, altın, siyah ya da bronz renk seçenekleriyle el portföyleri ve abiye çanta modelleri ile hediye edeceğin kişinin yüzünde görmeye değer bir ışıltıya vesile olabilirsin.

 

 

İlgini Çekebilir:

 

Her Sezona Uygun Çanta Modelleri

 

Her Duruma Uygun Beyaz Çanta Modelleri

 

Küçük Sırt Çantaları Nasıl Kullanılır ve Kombinlenir?

Kadınlar Oduncu Gömleği Nasıl Kombinlemeli?

Abiye Seçerken Dikkat Etmen Gereken Püf Noktaları

Etiketlendi: Faydalı Bilgiler