Sık sık seyahate çıkıyor ve artık yeni bir valize mi ihtiyaç duyuyorsun? Belki de çok uzun sürecek bir seyahate hazırlanıyorsun ve bu nedenle de eşyalarına iyi bir yol arkadaşı arıyorsun. Gerekçesi veya sıklığı ne olursa olsun hemen herkesin hayatında en az birkaç defa yolculuk yaptığını göz önünde bulundurduğumuzda en iyi valiz markaları rehberi hazırlamanın bizim için bir ihtiyaçtan çok bir zorunluluk olduğu ortaya çıkıyor.

Her anında sana eşlik edecek birbirinden güzel ve kullanışlı sayısız çanta modeli bulabileceğin ecanta olarak biz de valiz seçiminde sana yardımcı olmak istedik ve markaları masaya yatırdık. Senin için derlediğimiz en iyi ve en işlevsel valiz markalarını inceleyerek sen de kendin veya sevdiklerin için en doğru kararı verebilirsin!

Seyahatseverler İçin En İyi Valiz Markaları


Seyahatseverler İçin En İyi Valiz Markaları

Seyahat süresi, yanında götüreceğin eşya sayısı ve büyüklüğü, kişisel zevklerin, valiz alışverişine ayıracağın para ve daha birçok şey valiz ve bavul seçiminde rol oynayacak faktörlerden. Dolayısıyla öncelikle ihtiyaçlarını belirlemen işini büyük oranda kolaylaştıracaktır. Bunlara ek olarak, eğer sık sık seyahat ediyorsan uzun yıllar boyu ihtiyacına karşılık verecek derecede dayanıklı valizler tercih etmen önemli.

Tüm bu kriterleri değerlendirdikten sonra ise tek yapman gereken ecanta gibi güvenilir ve kaliteli bir alışveriş kanalı aracılığıyla istediğin valizin siparişini vermek. Daha sonra gelsin tatil planları… Ama önce senin için en uygun valiz markasını bulabilmek adına alfabetik sıraya göre hazırladığımız en iyi valiz markaları listemize bir göz atman gerek.

Tatile çıkmadan önce valizini hazırlarken iş yükünü hafifletmek istiyorsan Geniş Kapsamlı Rehber: Tatile Gitmeden Önce Alınması Gerekenler Listesi başlıklı içeriğimize göz atmanı tavsiye ederim.

 

1. Calvin Klein Valizler

Dünya çapında büyük bir üne sahip Calvin Klein markasının valizleri, en az günlük çanta modelleri kadar dikkat çekici tasarımlara sahip. Peki bu markanın ürünlerinin tek cezbedici yanı tasarımları mı? Elbette hayır. Hem dayanıklılık hem de farklı ihtiyaçlara yönelik kapasite seçenekleri açısından göz dolduran Calvin Klein seyahat çantaları ve valizler, ister uzun ister kısa seyahatler için oldukça uygun modeller barındırıyor.

Diğer yandan Calvin Klein’in lüks bir marka olması, hiç şüphesiz ki fiyat politikasının kolaylıkla anlaşılmasına önayak oluyor. Ancak performansa göre ödenen fiyatların tam karşılığını alabileceğini söylemek de asla yanlış olmayacaktır. Üstelik seyahat çantaları ve valizlerin üzerinde yer alan Calvin Klein’a özel logo ve diğer tasarım ögeleri havaalanında, tren garında veya otobüs terminalinde rahatlıkla göze çarpan türde olduğundan kaybolma riskini de önemli ölçüde düşürüyor.

 

2. Eastpak Valizler


Genç imajı ile ne kadar zaman geçerse geçsin kendini genç hisseden ve yeni maceralardan hoşlananların markası olarak dikkatleri çeken Eastpak, bavul ve valiz konusunda fonksiyonelliğe önem verenlerin de ilk tercihlerinden biri oluyor. İkonik tasarımları ile dayanıklılığı sayesinde senin de ilgini çekebilecek modellere sahip olan Eastpak; özellikle “bir defa satın alayım ve bir daha valiz alışverişine ihtiyaç duymayayım” diyorsan, tam senlik diyebiliriz.

 

3. Herschel Valizler


En iyi valiz markaları listemizde mutlaka yer alması gereken bir diğer marka ise Herschel. Kısa seyahatlerden uzun sürecek yolculuklara kadar hemen her ihtiyaç için özel olarak geliştirilen Herschel bavul ve seyahat çantası modelleri ile ister hafta sonu kaçamağı yapabilir, ister kuzey ışıklarını izlemek için uzun bir tatile çıkabilir, istersen de hayatını başka bir kıtaya taşıyabilirsin. Üstelik çok yönlü ve sessiz tekerleri bulunan Herschel valizleri ile yürüdüğün yollarda iz bile bırakmadan yaşama akabilirsin.

Öte yandan Herschel valizleri için diğer bir tercih nedeni de sanıyorum ki trendlere uygun görünümleri. Son derece genç, enerjik ve hayat dolu tasarımlara sahip bu seyahat çantası ve valiz modelleri ile sen de seyahatlerinde bile tarzına trend katabilirsin!

 

4. National Geographic Valizler


Eğer National Geographic’in yalnızca bir yayın organı olduğunu düşünüyorsan, yanılıyorsun demektir. Yaşamın en kuytu köşelerini bizlere her mecrada sunan National Geographic, aynı zamanda birbirinden göz alıcı çanta ve valiz modellerine sahip. Ayrıca en iyi bavul markaları arasında değerlendirdiğimiz National Geographic’in ürün yelpazesi de görece uygun fiyatlı modellere ev sahipliği yapıyor.

Kabin boy, orta boy, büyük boy gibi hemen her seyahate uygun valiz çeşitleri ile geniş bir hedef kitleyi odağına alan marka, son derece şık çizgisiyle de kendine adeta hayran bırakıyor. Sen de National Geographic valiz çeşitlerini incelediğinde, ürünlerin doğaseverlerden iş insanlarına kadar hemen herkesin beğenisine uygun olduğunu göreceksin.

Eğer uçak içinde taşıyamana izin verilen kabin boy ölçülerini öğrenmek istersen, Tüm Hava Yollarının Ayrıntılı Kabin Boy Valiz Ölçüleri ve Bilmeniz Gerekenler başlıklı içeriğimizi okuyabilirsin.

 

5. Tommy Hilfiger Valizler


Şıklık, zerafet ve karizma. İşte Tommy Hilfiger valizlerini üç kelimeyle tanımladım bile. Tommy Hilfiger markası, ismiyle müsemma ambleminin işlenmiş olduğu ve genellikle kurumsal renklerinin kullanıldığı valiz çeşitleri ile zihinlerde daha önceden yaratılmış Tommy Hilfiger algısını başarıyla pekiştiriyor. Yani görüldüğü anda hangi markaya ait olduğunun anlaşılacağı bir valiz istiyorsan, o halde fazla düşünmeye gerek yok. Yanıtı biliyoruz: Tommy Hilfiger.

Peki bu markanın valiz çeşitleri şıklık ve lüks algısı dışında bir özelliğe sahip değil mi? Elbette gerek kullanım kolaylığı, gerek kapasitesi, gerekse de sağlamlığı ile göz dolduran birçok valiz modeli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bu durumda hem valizim kalabalıklarda markasıyla öne çıksın hem de eşyalarımı güvenli bir şekilde taşısın diyorsan, bu markanın ürünlerini bir incelemeni tavsiye ederim.

  

Etiketlendi: Markalar