Günün her anında rahatlığı arayanlar için üretilen Crocs terlikler kadın ve erkeklerin dolabında yer almayı hak eden ürünlerden biridir. Gün içinde nerede olursan ol, Crocs terlikleri sayesinde ayağın hep rahat hissedecek. Ortopedik yapısıyla kullanacak kişinin gönlünü fetheden bu terlikler, her ortamda kullanıma da uygun aynı zamanda. Suya batmayan, ıslandığında anında kuruyan, kolay temizlenebilen özellikte olması da Crocs terlik alırken artı puan olarak yazılan özelliklerden.


orijinal crocs terlik nasıl anlaşılır

Croslite malzemeden üretilen, dayanıklı yapıya sahip olan Crocs terlikler ayakta ağırlık yapmaz. Hafif olan bu ürünler sayesinde araç, bisiklet kullanımı çok keyifli geçer. Üstelik yürüyüş esnasında da ayağı yormaz. Parmakların nefes almasını sağlayan Crocs terliklerin üzerinde ve yan yüzeylerinde yer alan delikler terleme önleyici görev görmektedir.

 

Bilekten destek kemeri bulunan Crocs terlikler, günümüzde sağlık çalışanı terliği olarak bilinir. Yanlış bir bilgi de değildir. Çünkü hastane ortamında aniden gelen vakalara anında müdahale etmek için koşmak, çabuk davranmak gerekir. Böyle anlarda dinlenme molasında olan çalışanlar 1 saniye içinde Crocs terliği giyebilir. Her zemine uyumlu olan taban yapısı ise düşme ve kaymalara engel olur.

Sürekli ayakta duran, gün içinde çok sık yürüyen, iş yerinde ve ofiste ayakları çok terleyen kişiler için özenle tasarlanan Crocs terlikler herkesin ayağına rahat bir nefes aldırmak için eçantada. 

 

Sevilen renklerle reyonda yerini alan Crocs terlikleri, replikasından ayırt etmek ve orijinal ürünü kullanmak gerekir. Orijinal ürünleri sunma garantisi eçantada mümkün. Peki, ya bizden değil de başka bir yerden Crocs terlik almak istersen? İşte böyle anlarda Crocs terliğin orijinal olup olmadığını ayırt etmen lazım. Bu konuda sana bazı önerilerimiz olacak. 

 

En uygun rakamlarla sunulan orijinal kadın, erkek ve çocuk Crocs terliklerini bir arada göreceğin bu yazımızı sonuna kadar okumayı da unutma. Alışverişinde iyi bir seçim yapmak istersen; bu bilgiler sana ışık tutacak!

 

Orijinal Crocs Terlik Nasıl Anlaşılır?

 

Sahte Crocs ile orijinal Crocs arasında dikkat çeken detayları tek tek listede görmeye ne dersin? Bilinçli bir alışveriş yapmak için bu bilgilere ihtiyacın olacak.

 

 • Terliklerin alt kısmında yazılı olan China, Wietnam veya Bosnia yazısı seni korkutmasın. Ürünler bu ülkelerde üretildiği için ülke adı terliklerde geçebilir. Ancak tek başına ayırt etmek için yeterli bir iz değildir.

 • Terliklerin etiketinde ve kendi dokusunda Crocs logosu yer alır. Bu logo timsah görselidir. Sahte ürünlerde logo sadece etikette yer alabilir. Gerçek ürünlerde kaliteli etiket üzerinde ve terliğin üzerinde dikkat çeker.

 • Crocs terliklerin yapısı gereği çok sıcakta küçülür, soğukta ise genişler. Bazen kullanıcılar yaz günlerinde giydiği Crocs terliklerin küçülmesinden şikayet eder. Ancak bu terliğin malzemesinden dolayı oluşur. Yani, sahte ürün değildir.

 • Marka logosu, kemerin terliğe bağlandığı noktada bulunur. Bu önemli bir özelliktir.

 • Bazı Crocs terliklerinde marka logosu bulunmaz. Bunun yerine “Crocs” yazılı kabartmalı bir desen işlenir. Ürünlerin orijinal olduğuna birer delildir.

 • Orijinal Crocs terliklerin taban kısmında yan kenarlarında “boulder,colorado” yazmaktadır.

 • Yazını hafif eğimli olması, her iki kelime arasında virgül olması orijinal ürünlere has bir özelliktir. Eğer elindeki Crocs terlikte bu yazı yanlış şekilde dikkat çekiyorsa sahte ürün inceliyor olabilirsin.

 • Ufak tefek yazım yanlışları, Crocs terliğin sahte olup olmadığı hakkında bilgi veriyor zaten. Etiketteki kelime hataları, baskı hataları seni sahte üründen uzaklaştırıp eçantadaki orijinal ve kaliteli ürünlere yönlendirecek!

 

Crocs Terliklerin Fiyatı Nedir?

 

İthal ürünler grubunda yer alan Crocs terlikler, her sezon piyasa dalgalanmasından etkileniyor haliyle. Bir çift Crocs terlik almak istediğinde, ayırman gereken bütçe ortalama 600 TL oluyor. En uygun rakamlarla orijinal Crocs terlik almak istersen, sık sık kampanyaların yapıldığı ve indirim kodlarının geçerli olduğu eçantaya göz atmayı unutma. Burada birçok model seni bekliyor.


gerçek crocs terlik nasıl ayırt edilir

Crocs Terlikler Nerede Kullanılır?

 

Crocs terliklerin ayakta oluşturduğu konfor ve rahatlık, başka hangi terlikte vardır bilmiyoruz ama bu ürünlerin her ortama uyum sağladığından eminiz. Ortopedik yapısıyla beğeni kazanan Crocs terlikler evde ve evin dışında sık sık kullanılır.

 

Ayrıca:

 

 • İş yerleri ve ofis gibi kapalı ortamlar için idealdir. Ayağını terletmez.

 • Hastane ortamı için çok kullanışlıdır.

 • Hijyenik alanlarda çalışanların en sevdiği terlik modellerindendir.

 • Evde halı kullanmıyorsan sen de kendine göre Crocs terlik alabilirsin. Böylece topuk dikeni, parmak ağrısı, ayak ağrısı gibi sorunlarla uğraşmazsın.

 • Dilediğin her ortam için Crocs terlik modelleri seninle!


crocs terlik modelleri

En Popüler Crocs Terlikler senin için eçantada!

 

 • Siyah rengin baskın olduğu bu Crocs modeli, pek çok erkeğin kombinini tamamlamak için eçantada yerini alıyor.

 • Okulda, stajda, iş yerinde ve ev içinde rahat bir kullanım alanı tanıyan Crocs erkek terlik modeli, ortopedik yapısı sayesinde omurga ve bel sağlığını da koruyor.

 • Orijinal ürün garantisiyle Crocs almak istediğinde, aklına eçanta gelecek ve sen de bu modele hayran kalacaksın.

 

 

 

 

İlgini Çekebilir:

En Çekici Sweatshirt Kombinleri

Kış Kombinleri İçin 8 Harika Görünüm

Üniversite Kombinleri Nasıl Olmalı?

Chino Pantolon Nedir? Nasıl Giyilmeli?

Kışın Crop Top Kombini Yapmanın İpuçları

Ünlü Markalardan 2022 Kış Bot Modelleri

Zümrüt Yeşili Renk Modasını Nasıl Yakalarsın?

 

 

Pantolon Gömlek Kombinlerinde En İyi 5 Tavsiye